Elimden Gelen

Menier Yorum Yap

Merhaba arkadaşlar kısa tutayım. İşlerimden dolayı siteyle uzun zamandır ilgilenemiyorum.2009 yılının 5. ayında açmıştımbu siteyi 2.5 yıl gibi bir zaman olmus.Ben elimden geleni yaptım insanlara yardımcı olabililmek için.Gönül daha kaliteli bir site yapmak ister tabiki ama zaman ayıramıyorum.

Telefonla arayanlar ve mail atanlar oluyor bir çoguna bakamıyorum.Site açık kalacak ben ödemelerini yapacağım fakat bundan sonra telefon mail ve site içindeki yazılara cevap vermeyeceğim.

Eğer ben hakkıyla bu siteye sahip çıkarım diyen arkadaş var ise ücretsiz ona devredebilirim.Herhangi bir masrafı olmaz aylık odemelerini ben gerçekleştiririm.Sadece insanları bilgilendirsin dernek kurma hayalimizle ilgilensin ve mümkünse 1-2 doktorun arada bu sitedeki kullanıcılara cevap yazmasını sağlasın yeter.

Ben ilgilenirim diyen arkadaş var ise yönetici konumuna getirebilirim onu site ayarlarından yeni yazılar felanda ekleyebilir.
Bu başlık altında yazarsalar arkadaşlar hemen yardımcı olayım.
Dediğim gibi siteyi alan yada yönetici olan arkadaşın herhangi bir ücret odemesi gerekmez.Aylık host ve yıllık domain ücretlerini de ben odeyeceğim.Alan arkadaşın sadece ilgi göstermesini istiyorum başka birşey yok.

Onun haricinde bir isteginiz dileğiniz olursa bu başlık altında yazın fırsat buldukça girer yardımcı olurum.

Allah herkese sifa versin.Zor bir hastalık fakat üstesinden gelinmeyecek bir hastalık degil.Yeter ki kaliteli bir doktora gidin ve inanın.
İllaki sizinle görüşmek istiyorum diyen arkadaş olursa bu başlık altında telefonla konuşmak istiyorum yazarsa ben numaramı yazarım.Sitede ki telefon numaramı sildim.

Kırdıklarımız veya arayıp mail attıklarında bakamadıklarımız oldu benim bi hakkım varsa helal olsun o arkadaşlarda haklarını helal ederlerse bi sıkıntım yok.

“Elimden Gelen” için Yorum Yok

 1. Cihan diyor ki:

  Ayşegül Hanım ben Allaha şükür iyiyim baş dönmem uzun zamandır yok. Sadece sol kulakta çınlama ve işitme kaybı mevcut ayrıca lipo veya ote flavonoid isimli ilaçları hiç kullanmadım. Nebil hoca bir tedavi şekli uyguladı meniere teşhisini o koydu 2 senedir hiç bir doktor koyamamıştı. diprospan 2 ad iğne 10 gün ara ile ile ondan sonra vastarel mr ve 2×1 sefal fort akşamları 1 adet çok şüküriyiyim bu ilaçları en az 6 ay kullandım sonra sefali bıraktım sadece vastarel mr içiyorum

 2. Aysegul diyor ki:

  Cihan bey….yanitladiginiz icin tesekkur ederim.iyilestiginize cok sevindim.darisi hepimizin basina.nebil beyi gormek sart oldu.saglicakla kalin.diprospn kulagami yapiliyor?

 3. Cihan diyor ki:

  Ayşegül Hanım kalçadan yapılıyor

 4. Merve Yılmaz diyor ki:

  Merhaba ben yaklaşık 5 yıldır meniere rahatsızlığı yaşıyorum.Ankara ve İstanbul da 5 profesör hocaya muayene oldum.ancak hiç fayda görmedim.Antalya da akrabam Dr.Mehmet AKDAĞ ı tavsiye etti.gerçekten Mehmet hocanın hastası olmak bir ayrıcalık bence hastasıyla tam anlamıyla ilgilenen bir insan herşeyi anlatır ama mutlaka sizi sorunlarınızı hallederek yolluyor.yurtdışından bir ilaç ile birlikte 3 ilaçlık bir tedavi planı yaptı doktor bey.dozlarını meniere düzeyine göre kendisi ayarlıyor. Yaklaşık 9 aydır hiç atağım olmadı ve işitme düzeyim arttı.şimdi 3 ayda bir kontrol için Antalya ya gidiyorum.doktorumu herkese tavsiye ederim.

 5. Ercan BOZBOLA diyor ki:

  Merve hanım işitme düzeyim arttı demişsiniz benim 20 yıldır süregelen bir işitme kaybım var doktorun bilgilerini benimle paylaşmanız mümkünmü acaba?

Yorum Yapın